تبلیغات اینترنتی

تبلیغات

شما با هر بودجه‌ای می‌توانید پیام تبلیغاتی خود را به گروه مخاطب مورد هدف خود برسانید. آژانس دیجیتال مارکتینگ ای بی کد در انتخاب رسانه‌های دیجیتال مناسب برای رساندن پیغام فروش براساس بیشترین تاثیرگذاری و افزایش مشتری به شما کمک خواهد کرد. انواع خدمات در تبلیغات اینترنتی شامل موارد زیر می‌باشد:

  • تبلیغات گوگل
  • تبلیغات بنری

تبلیغات گوگل

ما با تبلیغات گوگلی یک ذره‌بین بالای کسب و کار شما می‌گیریم تا همه مشتریان شما را ببینند

تبلیغات گوگل یکی از پیچیده‌ترین انواع تبلیغات آنلاین است.

اگر این تبلیغات توسط متخصصین این حوزه انجام نشود، پول و سرمایه شما در مدت زمان کوتاهی به هدر خواهد رفت.

نمایش تبلیغات در صفحات نتایج جستجوی گوگل با استفاده از پلتفرم گوگل ادز یکی از هدفمندترین و موثرترین روش‌های تبلیغاتی در فضای آنلاین است. ما کلیدواژه‌های حیاتی کسب و کار شما را که مشتریان را به سوی‌تان می‌کشاند کشف می‌کنیم، متناسب با آن‌ها روی سایت شما صفحات فرود می‌سازیم و با بهترین قیمت تبلیغات گوگل شما را مدیریت می‌کنیم تا در اولین نتایج گوگل قرار بگیرید.
شما فقط به ازای کلیک روی تبلیغ و ورود کاربر به وب سایت پول پرداخت می‌کنید.
بنابراین تبلیغ شما کاملا به صورت هدفمند به نمایش در خواهد آمد. تبلیغات گوگل به خاطر نرخ بازگشت سرمایه مناسب، به شدت مورد توجه کسب و کارها قرار گرفته است.

چرا تبلیغات گوگلی؟

  • طبق آمار، %۸۴ افرادی که در گوگل جستجو می‌کنند، ابتدا روی تبلیغات گوگلی کلیک می‌کنند.
  • شما صرفا به ازای کاربرانی که روی تبلیغ شما کلیک کنند، هزینه پرداخت خواهید کرد.
  • 3% نرخ تبدیل کلیک به فروش
  • بیشترین نرخ بازگشت سرمایه نسبت به سایر تبلیغات موجود
  • انعطاف پذیرترین نوع تبلیغات آنلاین

انواع سرویس های تبلیغاتی گوگل

این روش تبلیغاتی کلیکی به شما اجازه می‌دهد تا وب سایت شما در صدر نتایج موتورهای جستجو نمایش داده شود و بر خلاف خدمات سئو ، نیازی به گذشت پروسه زمانی ندارد و بلافاصله بعد از تایید کمپین توسط گوگل قابل دسترس خواهد بود.

گوگل در سراسر جهان بزرگترین شبکه تبلیغات بنری را دارد. در روش تبلیغات بنری مشتریان احتمالی شما، در وب سایت‌های مختلف در معرض تبلیغات آنلاین شما قرار خواهند گرفت. پس برای شروع کمپین بنری در گوگل از همین حالا دست به کار شوید

اگر اپلیکیشنی را برای کسب و کار خود طراحی کرده‌اید، یکی از بهترین روش های تبلیغات اپلیکیشن تبلیغات در گوگل پلی است؛ تا از این طریق اپلیکیشن شما هر چه بیشتر نصب شود و به مخاطبان بیشتری نمایش داده شود و میزان فروش نیز افزایش می یابد.

با انتخاب تبلیغات در جی میل می توانید پیام خود را در بخش تبلیغات حسابهای جیمیل افراد مرتبط با کسب وکار خود نمایش دهید. این روند کاملا هوشمند انجام می‌شود و گوگل خود تشخیص می دهد که تبلیغات سایت شما را به چه افرادی نمایش دهد.

هر روز بیشتر از روز قبل در دل بازار هدف خود نفوذ کنید

با تبلیغ کار در گوگل هم‌تراز با حرفه‌ای‌های بازار

خدمات خود را به کاربران اینترنت ارائه کنید و در پایان هر کمپین تبلیغاتی گوگل شاهد رشد برند و افزایش سود خود باشید. ما برای کاهش هزینه‌ تبلیغات گوگل ادوردز و افزایش فروش در کنارتان هستیم. با تبلیغ در گوگل بیشتر دیده شوید و بیشتر بفروشید.

امکان مشخص کردن دقیق بودجه‌ روزانه، هفتگی و ماهانه

گزارش‌ دقیق هزینه‌ها به صورت لحظه‌ای

پرداخت هزینه تنها در صورت کلیک کاربران

 

سوالات متداول

تبلیغ در گوگل کجا نشان داده می شود؟

تبلیغات در صفحه اول گوگل نمایش داده می شوند! به عنوان مثال اگر شما دکتر هستید و میخواهید هرکس در گوگل سرچ کرد “دکتر خوب در تهران” تبلیغ سایت شما در صفحه اول گوگل نشان داده شود، آنگاه نیاز است تا از تبلیغات‌ گوگل استفاده کنید.

چه تفاوتی برای ارزهای مختلف در تبلیغات گوگل وجود دارد؟

با توجه به سیستم مزایده ای گوگل، در شرایطی که رقابت وجود داشته باشد در نهایت گوگل هزینه ی تمامی رقبا را به یک ارز واحد تبدیل و بر این اساس هزینه هر کلیک را تعیین می کند. بنابراین تفاوتی بین ارز ها نیست و به هر ارزی تمایل داشته باشید اکانت شما ایجاد می شود.

پس از خرید سرویس گوگل ادز تا چند روز تبلیغات من فعال است ؟

بسته به میزان شارژ، سرچ ماهانه، هزینه هر کلیک بازه زمانی تبلیغات متفاوت است اما با قرار دادن بودجه روزانه میتوانید هزینه های خود را مدیریت کنید.

چرامحل تبلیغات در گوگل در صفحات نتایج یکسان نیست؟

با توجه به سیستم و سیاست‌های شرکت گوگل، محل نمایش تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل، در دو جایگاه بالا (4 آگهی) و پایین (3 آگهی) صفحه اول و به صورت داینامیک قابل ارائه است. در نتیجه عوامل گوناگونی از جمله بودجه تبلیغاتی، کیفیت وب‌سایت و مدیریت کمپین تبلیغاتی، بر روی محل نمایش آگهی تاثیرگذار است.

چه مدت پس از ثبت سفارش اگهی من در گوگل نمایش داده می شود؟

بعد از عقد قرارداد، در کمترین زمان ممکن و حداکثر طی 24 ساعت تبلیغات شما را در گوگل ثبت می شود. بعد از درج شدن آگهی، معمولا طی 15 دقیقه آگهی شما فعال و در موتورهای جستجو ظاهر می‌شود. اما طبق تجربه چند ساله ما، بخصوص طی ماه‌های گذشته، این روزها سخت گیری‌های بیشتری در بررسی آگهی‌ها اعمال می‌شود؛ و در مواردی حتی چند ساعت تا چند روز تا زمان انتشار آگهی در گوگل، زمان گذشته است.

گزارشات به شکل ارائه داده می شود؟

کارشناسان ما با توجه به نیاز و درخواست مشتریان می‌توانند گزارشات روزانه، هفتگی یا ماهانه ارایه دهند. گزارش‌ها به صورت فایل‌های پی‌دی‌اف یا اکسل قابل ارایه است؛ و مستقیما توسط سرورهای گوگل، به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

هزینه ثبت تبلیغ در گوگل چقدر است؟

پس از خرید یکی از پلن های تبلیغاتی، اکانت شما به همان مبلغ شارژ می شود. سپس به ازای هر کسی که روی تبلیغ شما کلیک می‌کند مبلغی از اعتبار شما کم می‌شود. به عنوان مثال هر کلیک ۰.۰۵ درهم.و تا زمان پایان اعتبار تبلیغات شما نمایش خواهد داشت.

هزینه هر کلیک چقدر است؟

هزینه هر کلیک براساس ۳ فاکتور محاسبه می شود. ۱ رقابت شما: با توجه به اینکه تبلیغ در گوگل مزایده است، برای اینکه جایگاه بهتری داشته باشید لازم است از دیگر رقبای خود هزینه بیشتری پرداخت کند. ۲: میزان سرچ عبارات: هر چقدر کلمات کلید شما سرچ بیشتری در ماه داشته باشند هزینه هر کلیک کمتر خواهد شد. ۳ امتیاز کیفی: گوگل به تبلیغ و سایت شما امتیازی میدهد که به هر میزان امتیاز کیفی بالاتری داشته باشید هزینه هر کلیک شما کمتر خواهد شد.