سبد خرید 0
سئو

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت (SEO)

با سئو اصولی سایت خود، کاری کنید جستجوی کاربران به شما ختم شود.

 

بسیاری از صاحبان کسب و کار این روزها از اهمیت بهینه سازی سایت ( سئو ) آگاه ‌اند؛ با این وجود ، صرف این آگاهی کافی نیست. سئو، این روزها به حدی اهمیت یافته که ارزش آن فراتر از موتورهای جستجو می‌رود و دیگر به سئو سایت محدود نمی شود. یعنی حتی برای کسب و کارهایی که وب ‌سایت ندارند نیز بسیار کارآمد و مفید است.
بزرگ‌ترین کانال ورودی به وب‌سایت شما، جستجو است. پس سئو و بهینه سازی وب سایت در افزایش ترافیک هدفمند و مرتبط نقش اساسی دارد. البته، اولین شرط رسیدن به رتبه‌های اول گوگل، برنامه‌ریزی اصولی و یک استراتژی سئوی حرفه‌ای است.

خدمات سئو ای بی کد

کار سئو و بهینه سازی شما پس از تحلیل و طراحی یک استراتژی جامع، به صورت کاملاً اصولی انجام خواهد شد.

تحقیق کلمات کلیدی

مشخص می‌کنیم که چه کلمات و عباراتی در زمینۀ کاری شما اهمیّت دارند.

آموزش مقدمات سئو

اصول تحلیل سئو را به شما آموزش می‌دهیم تا بتوانید کار ما را ارزیابی کنید.

لینک سازی اصولی

لینک سازی شما را توسط نیروی انسانی و با ایجاد تنوع مناسب انجام می‌دهیم.

بهینه‌سازی وب سایت

ساختار و محتوای وب سایت شما را برای موتورهای جستجوگر آماده می‌کنیم.

مراحل سئو

بهینه سازی محتوای وب سایت

کیفیت و عملکرد وب‌سایت شما نه تنها بر رتبۀ شما در موتورهای جستجوگر تاثیرگذار است، بلکه در ارتقای تجربۀ کاربر نیز موثر می‌باشد. ما بهترین تکنیک‌ها و استانداردهای بهینه‌سازی را برای شما بکار خواهیم بست.

در مرحله اول، با استفاده از ابزار مختلف سایت شما را از نظر پارامترهای فنی سئو بررسی کرده و لیستی از ایرادات سئوی سایت تهیه می‌کنیم. یک سایت استاندارد به موتورهای جستجو امکان می‌دهد تا به راحتی سایت شما را بخوانند. اگر مشکلات فنی وب سایت شما قابل حل باشد، آنها را حل خواهیم کرد و اگر مشکلات ناشی از استفاده از زیر ساخت نادرست باشد، با طراحی مجدد وب سایت این مشکلات را برطرف می‌کنیم.

ساختار صفحات و مسیرهای داخلی وب سایت را درست می‌کنیم تا سایت شما به راحتی توسط موتورهای جستجوگر خوانده شوند.

ما با استفاده از ابزارهای تحلیلی مشخص می‌کنیم که افراد برای رسیدن به خدمات یا کالای شما چه عبارتی را در گوگل جستجو کرده‌اند و لیستی از کلمات کلیدی مهم و مرتبط با کسب و کار شما تهیه می‌کنیم. در نتیجه بر اساس کلمات کلیدی مشخص شده فرمول مناسب کسب و کار شما را انتخاب خواهیم کرد.
مطمئن می‌شویم که کلمات کلیدی اصلی و فرعی، در وب سایت شما مورد استفاده قرار گرفته و بر روی آنها تاکید شده است.

ساختار محتوای وب سایت شما را مطابق استانداردهای گوگل مرتب می‌کنیم. این کار نظیر سر و سامان دادن به بایگانی یک سازمان است. چرا که باعث می‌شود پیدا کردن محتوا در سایت شما برای گوگل ساده‌تر باشد.
کلید طلایی کار اینجاست: تولید و بهینه‌سازی محتوای مرتبط با کسب و کار شما بر مبنای کلمات کلیدی. امروزه توجه اصلی موتورهای جستجو (گوگل) به محتوای وب سایت است. اگر وب سایت شما محتوای خوبی ندارد، چرا گوگل باید آن را به کاربران نمایش دهد؟! تیم تولید محتوای لابراتوار رسانه با توجه به کلمات کلیدی استخراج شده به تولید محتوا و اصلاح محتوای شما می‌پردازد و بدین ترتیب باعث افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو می‌شود.

برای توضیح ساده‌تر، بهتر است از یک مثال استفاده کنیم. هنگامی که دوست شما برای انجام کاری شخصی را معرفی می‌کند، اعتماد شما به آن شخص بیشتر خواهد شد. در دنیای وب سایت‌ها هم اگر بخواهید رتبه سایت شما در موتور های جستجو افزایش پیدا کند، باید معرف معتبری داشته باشید. وقتی سایت‌های دیگر به سایت شما لینک دهند، در واقع اعتبار سایت شما نزد گوگل بالا خواهد رفت و در نتیجه آن رتبه شما در کلمات کلیدی مرتبط بالا می‌رود. فراموش نکنید گرفتن بک لینک باید از سایت‌های معتبر باشد و گرفتن بک لینک از سایت‌های نامعتبر یا ارزان نظیر معرفی دکتر متخصص توسط یک فرد بی‌سواد عمل می‌کند و برعکس اعتبار سایت شما رو کم خواهد کرد.

دامنه‌ها و متن لینک‌ها دارای تنوع بالا خواهد بود تا یک نتیجه خوب، مطمئن و طولانی مدت حاصل شود.

ایجاد بک لینک در مقاله های مرتبط

بک لینک‌های سایت شما، داخل صفحات مرتبط قرار خواهند گرفت تا گوگل اعتماد بیشتری به این لینک‌ها داشته باشد.

بک لینک سازی توسط نیروی انسانی

تمام لینک های شما را به وسیله نیروی انسانی ایجاد می‌کنیم و به وسیله ربات یا خرید بک لینک برای شما بک لینک نمی‌سازیم.

درباره سئو بیشتر بدانید

keyboard_arrow_up
با ما در تماس باشید

درخواست مشاوره رایگان

    در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما ر ارتباط باشید.